Deníček-ostatní

Nový přírůstek!

24. dubna 2012 v 18:57 | Teriz
Víte co? Víte co? Víte co? :D
Tak si představte, že o víkendu už kolem 8 večer najednou bouchla branka. Jdu se podívat na balkon, jenže vmi vypadla klika.... :D Tak jsme rychle seběhla dolů a podívala se naším francouzským oknem. Tam stál nějaký kluk (asi kolem 22 let, kluk říkám soudě podle mého bráchy, taky je mu tolik :D) a tak to říkám babičce a ta mě ven poslala abych se tam šla podívat. Jdu,jdu,jdu až dojdu k brance :D Normálně začal rozhovor mezi mnou, tím klukem a ještě stejně starou holkou (taky asi 22 let) a mnou. A víte o co šlo? Chtěli u nás ustáji hucula! No, je asi jasný, že tohle rozhodnutí já udělat nemůžu a tak jsem došla pro babičku. Rychle se oblíkla. Začala jim všechno vyprávět, jak to u nás chodí a jak to už bylo s podobnými ,,nájemníky,, ale ona babičku stejně přesvědčila. Já měla takovou radost! A zrovna ten den jsme uklízela s Verčou louku, rozhlídla se a viděla jsem Ferdíka a Rudíka jak se pasou a v tu chvíli jsem si řekla, jaké by to asi bylo kdyby tu těch koní bylo víc. Asi mám nějaké předpovídací schopnosti :)) Je to fakt skvělé, budeme moct jezdit na vyjížďky a navíc prý moc ráda pracuje s hřebci a tak by nám mohla s Rudíkem pomoci. Samozřejmě i já se od ní budu moct něco naučit :)
Je to fakt bomba, přidám vám nějaké fotky ;)
Jmenuje se Lancelot (tedy alespoň myslím :D, ale vím že mu říkají Lany)


Je moc krásný :)Už se fakt nemůžu dočkat, až tam budou 3 koníci :)

Deníček-19.4.2012

19. dubna 2012 v 18:41 | Teriz


To je ale počasí co? Dneska po škole jsem šla ke kamarádce a to bylo i docela pěkně, sice to ještě pořád bylo na lehčí bundu ale kam se to hrabe na teď... :)
Přišla jsem od kamarádky zašla k PC a začala jsem pracovat na svém referátu ze zeměpisu. To už začalo pršet a obloha vypadala jako by měl do 10 vteřin přijít konec světa :D Píšu, píšu a najednou slyším burácení hromů! Je to už celkem dlouho co jsem slyšela bouřku. Možná už to bude dokonce půl roku...hmm... :) Byla jsem celkem ráda a dokonce i blesk přišel.....bouřka jako taková už sice skončila, a to skoro dřív jak začla ale pršet nepřestalo....to to zase ve výbězích bude vypadat :D Mě osobně teda bouřka ani déšt nevadí, ba naopak, mám je celkem v oblibě :D

A jaké je to u vás? Taky prší?
Zatím ahoj!

Kopyta nepočkají....

16. dubna 2012 v 16:40 | Teriz

Dnes,15.3.2012 jsme s dědou dělali Ferdíkovi kopyta...Pršelo,déšť bubnoval do zad, ale kopýtka jsou přednější ... ;)
Tyjo...venku je ale počasí....... Včera bylo fakt krásně, ale dnes se to nějak zvrklo.No nic, Ferdík už měl trošičku přerostlá kopýtka, a nic nepočká ;) Děda vzal rašpli,kovářský nůž a štípací kleště na kopyta a namířili jsme si to rovnou ke stáji.
Rudánka jsme zavedli k němu do stáje a Ferdíka jsme nechali napůl v e stáji, napůl venku. Jelikož v dešti se toho moc nedá udělat, děda udělal jen zadní kopyta a v pátek, sobotu nebo v neděli jdeme na přední :)
Je to ale fakt hrůza....Je to fakt k naštvání, když Ferdíček námtak skvěle zvedá nohy,a Ruda by si jí radši utrhl...no snad se to nějak naučíme :)

Tak zase příště... ! :D
 
 

Reklama